Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Vše co potřebujete vědět o Mariánských Lázních a o životě ve městě. Lázeňský švihák není osoba, je to styl života. Je to věčný pocit štěstí a pohody uprostřed nádherné přírody v malebném prostředí nádherného historického města. Vítejte v Mariánských Lázních.

Základní informace

Základní informace

Mariánské Lázně Vás na první pohled oslní bohatou architekturou, krásnou přírodou a širokou nabídkou volnočasových aktivit. Každá z těchto stránek a léčebné účinky místních pramenů, vytváří jedinečné místo k životu. Jestli plánujete koupit nebo si pronajmout nemovitost v Mariánských Lázních, měli byste se seznámit s tímto výjimečným městem. Mariánské Lázně mají slavnou minulost a zářivou budoucnost.

Kultura

Kultura

Pravdou je, že lázeňské procedury léčí tělo a “lázeňská atmosféra” léčí duši - lázně bez bohatého kulturního programu si snad nelze ani představit. Výčet hudebních koncertů, divadelních představení, výstav, přednášek nebo workshopů, Vás přesvědčí o tom, že toto nepsané pravidlo je v Mariánských Lázních stále živé a platné.

Co dělat ve volném čase

Co dělat ve volném čase

Jedinečná atmosféra lázní léčí duši i tělo - prostřednictvím bohatého kulturní programu, skrze setkávání s dalšími lázeňskými hosty nebo obyvateli města a v neposlední řadě aktivním odpočinkem.

Gastronomie

Gastronomie

Co by byly lázně bez kulinářského zážitku? Po lázeňských procedurách, svižných procházkách nebo zajímavém koncertu, můžete svůj žaludek potěšit v jedné z místních restaurací. K “lázeňskému životu” také neodmyslitelně patří kavárny a bary. Místa, která jsou přímo stvořená pro sdílení zážitků.

Nakupování

Nakupování

Někdo vnímá nakupování jako koníček a někdo jako nezbytnou součást života. Bez ohledu na to, zda patříte mezi první skupinu lidí (“miluji nakupování”) nebo jste součástí té druhé (“nesnáším nakupování”), Mariánské Lázně vyhoví všem. Ve městě se nachází množství supermarketů, obchodů s oblečením, prodejen s nábytkem...

Občanská vybavenost

Občanská vybavenost

Rozsah občanské vybavenosti je v mnoha případech hlavním kritériem, který rozhoduje o tom, zda se člověk rozhodne v daném městě žít. Kvalitu života ve městě ovlivňuje nejen nabídka restauračních zařízenínebo volnočasových aktivit, otevírací doba supermarketů, program kulturních domů, ale také dostupnost a kvalita služeb ve správních (administrativních) a finančních institucích.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.