Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Někdo vnímá nakupování jako koníček a někdo jako nezbytnou součást života. Bez ohledu na to, zda patříte mezi první skupinu lidí (“miluji nakupování”) nebo jste součástí té druhé (“nesnáším nakupování”), Mariánské Lázně vyhoví všem. Ve městě se nachází množství supermarketů, obchodů s oblečením, prodejen s nábytkem...

Farmářské výrobky a bio produkty

Farmářské výrobky a bio produkty

Dvě témata dnes rezonují společností více než kdy jindy, a to kvalita a původ potravin. Pakliže Vám nejsou tato témata cizí, jistě si oblíbíte farmářské trhy v Mariánských Lázních. Farmářské trhy v Mariánských Lázních se konají každou sobotu od 09:00 do 15:00 hodin v parku Střed u objektu CUP Vital.

Outlety a nakupování v okolí

Outlety a nakupování v okolí

Fenomén budování outletů a velkých nákupních center na periferiích měst “se nevyhnul” ani České republice. Pokud chcete Váš šatník oživit, vyražte z Mariánských Lázních buď na západ nebo na východ:-)

Oblečení a módní doplňky

Oblečení a módní doplňky

Šaty dělají člověka:-) V případě, že s tímto tvrzením souhlasíte, určitě oceníte množství mariánskolázeňských obchodů s oblečením a módními doplňky. Níže naleznete několik tipů, ale největší radost z nového modního “úlovku” zažijete ve chvíli, kdy vyrazíte do ulic města a budete objevovat své oblíbené obchody a butiky.

Nábytek a domácí potřeby

Nábytek a domácí potřeby

Kde v Mariánských Lázních koupíte nábytek a vše pro domácnost? V Mariánských Lázních najdete spoustu míst, kde objevíte to pravé a budete si moct vytvořit svůj vysněný prostor pro rodinnou pohodu.

Obchodní zona Nová Chebská

Obchodní zona Nová Chebská

V současnosti se prakticky žádné větší město neobejde bez svého nákupního centra - na jednom místě naleznete vše, co potřebujete. Obchodní zóna je dobře přístupná z Chebské ulice přes kruhový objezd. V těsné blízkosti supermarketu Kaufland a Tesco.

Potraviny a nápoje

Potraviny a nápoje

Většinu supermarketů naleznete na Chebské ulici. Další možností jsou malé obchody s potravinami a zeleninou, tzv. večerky.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.