Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Novostavby Mariánské Lázně

Jak jsou novostavby Mariánské Lázně propojené s vaším zdravím? Místní development vzkvétá. Nicméně takových projektů probíhá po republice velké množství. Konkurence je tedy velká i přes stále lepší technologické i designové zpracování nemovitostí. Podle čeho si tedy vybrat lokalitu pro svůj nový byt či dům? Lokalita by měla mít nějakou přidanou hodnotu!

Zvětšit mapu
4
2
1

Green Garden 2 Mariánské Lázně

Chebská, Mariánské Lázně

od 3 700 000

Nabízíme Vám možnost koupě bytů ve 2.etapě úspěšného projektu Green Garden v Mariánských Lázních. Projekt Green Garden 2 je vyprojektován jako maximálně úsporný objekt, a to z hlediska zateplení..

Počet volných bytů: 15 z 60

Dokončení: 31.12.2024

01245
IMG_0611
IMG_0629
IMG_0627

Green Garden Mariánské Lázně

Chebská, Mariánské Lázně

od 4 700 000

Poslední volné byty v novém bytovém domě Green Garden v Mariánských Lázních. Zkolaudováno 16.12.2021. V nabídce jsou bytové jednotky dispozice 1+kk nebo 2+kk. K bytům lze zakoupit garážové stání nebo..

Počet volných bytů: 1 z 65

Dokončení: 31.12.2021

01096
IMG_7980-HDR-Edit
IMG_7472
IMG_7434

Rezidence FERDINAND

Zeyerova 886/26, Mariánské Lázně - Úšovice

od 4 990 000

Rezidence FERDINAND je unikátní novostavba v Mariánských Lázních. Jedná se o nově postavený nízkoenergetický (třída B) bytový dům, který se nachází v bezprostřední blízkosti Ferdinandovo pramene,..

Počet volných bytů: 2 z 2

Dokončení: 31.12.2016

01223
EW8B0095
EW8B0125
EW8B0115

Bytový komplex Třešňovka

Bezejmenná 726/19, Mariánské Lázně

od 9 150 000

Nabízíme možnost koupě bytů a garáží v rámci bytového komplexu TŘEŠŇOVKA, který se nachází na adrese: Bezejmenná, Mariánské Lázně, v těsné blízkostí centra města Mariánské Lázně. Všechny bytové domy..

Počet volných bytů: 1 z 1

Dokončení: 31.12.2013

01221

Nové byty mariánské lázně a jejich přidaná hodnota.

Jakým způsobem nás můžou Mariánské lázně obohatit jinak než materiálně? V tomto městě to bude rozhodně přístup ke skvělému lázeňskému zázemí. S městem je totiž spojováno už přes 200 let a jeho popularita stále roste. Čím jsou místní lázně specifické? Jejich hlavní výhodou je spojení krásného, lázeňského města a léčivých pramenů, které se využívají při ozdravných kůrách. Zajímavé je také spojení maloměstské atmosféry, okolní malebné přírody s velmi krásně navrženým centrem a lázeňskou kolonádou.

Místní promenáda je architektonickým skvostem, který potěší nejen návštěvníky lázní nebo ostatní turisty, ale především místní obyvatelé, kteří mají možnost navštěvovat historické centrum svého města dle libosti. Pokud je zdraví důležité i pro Vás, můžete jako místní využít veškerého zázemí, které je zde dostupné a bez zbytečného cestování se objevit v lázních třeba každý den a zažívat zdravý životní styl Mariánských lázní.

 

Je léčivá síla lázeňských pramenů pravda nebo mýtus?

Pro velké množství návštěvníků jsou právě místní prameny tím nejcennějším, co se v Mariánských lázních nachází. Jejich léčivé účinky jsou dané tím, že pramenitá voda, kterou z nich můžeme konzumovat, je obohacena o správný poměr minerálů a vitamínů, která po vypití zlepšují tělní funkce a jsou doplňkovým léčebným procesem, který pomáhá všem návštěvníkům místních lázní i domácím.

 

Jak se developerské projekty mariánské lázně momentálně vyvíjejí?

Díky technologickému vývoji je možné v současnosti provádět hrubou stavbu poměrně rychle. Vždy samozřejmě záleží na velikosti daného projektu. Dalším faktorem, který je důležitý pro časovou náročnost je také typ stavby. Jedná-li se o novostavbu, která vzniká od nuly na prázdném pozemku nebo jestli jde o rekonstrukci již postavené budovy nebo samotného bytu. V některých případech může být rychlejší stavět od nuly, jelikož nejsme omezování již vytvořeným rozložením stavby a je možné vše přizpůsobit dle aktuálních potřeb developerského projektu. V již vytvořené stavbě už takovou volnost nemáme.

 

Jsou investiční byty mariánské lázně výnosné?

Při investování do bytových domů nebo samostatných jednotek je samozřejmě šance na investiční úspěch. Otázkou je samozřejmě do jaké míry nás čeká zajímavé zhodnocení. V případě nemovitostí se můžeme dočkat skvělých úspěchů, ale jako při každém investování musíme počítat s rizikem, které se pojí s každou investicí. Na realitních investicích je sympatické několik faktoru. Které jsou například:

  • Relativní stabilita a jistota výnosu. Realitní trh samozřejmě podléhá výkyvům, ale ve státech se stabilní ekonomikou můžeme očekávat výkyvy únosné. Nemovitosti také bývají investicí dlouhodobou v řádech desítek let. Většinou se nenakupují za účelem rychlého přeprodeje.

  • Dva typy výnosů. Pokud v bytě nebo investičním domě neplánujeme bydlet, můžeme očekávat dva druhy výnosů. Tím prvním je postupné zhodnocování hodnoty nemovitosti, díky kterému můžeme celou nemovitost prodat o několik desítek procent dráže, než když jsme provedli prvotní nákup. Zároveň, pokud byt pronajímáme, můžeme se těšit z pravidelného, téměř pasivního příjmu, který plyne z pronájmu samotného. Ten se ideálně stává ziskem, pokud se nám podaří nakoupit tak, abychom pronajímali za více, než jsou samotné náklady na chod nemovitosti. V mnoha případech to může být například splátka hypotéky, údržba nemovitosti a další náklady.

 

Je nabídka novostaveb mariánské lázně dostupná pro širokou veřejnost?

Na místním realitním trhu se pohybují různé typy nabídek, které na našem portálu můžete objevit. Nicméně s jistotou můžeme tvrdit, že si většina zájemců o novostavby může dovolit některou z nemovitostí. První podmínkou je samozřejmě dostupnost financování nebo přístup k hotovosti. Byty se většinou nakupují pomocí hypoték a je tedy potřeba ověřit, jestli se k tomuto financování dostaneme pomocí výše příjmů a dobrého bankovního kredit. Nicméně na základě našeho povídání o lázeňské atmosféře Mariánských Lázní a výhodách investování do nemovitostí jsme shrnuli několik výhod, proč si pořídit novostavbu v Mariánských lázních.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.