Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Novostavby Mariánské Lázně

Jak jsou novostavby Mariánské Lázně propojené s vaším zdravím? Místní development vzkvétá. Nicméně takových projektů probíhá po republice velké množství. Konkurence je tedy velká i přes stále lepší technologické i designové zpracování nemovitostí. Podle čeho si tedy vybrat lokalitu pro svůj nový byt či dům? Lokalita by měla mít nějakou přidanou hodnotu!

Zvětšit mapu
A4A2A9A3-93CC-4F81-A59F-D20208783EC9
C152C63E-9DAC-478C-B98B-D503A635B6CE
F07B0C9F-C10E-4E3C-ADE0-6381C0422823

Residence Green Garden

Chebská, Mariánské Lázně

od 2 953 068

Developerské Centrum Vám znovu nabízí to nejlepší co je v nabídce v Mariánských Lázních. Nový developerský projekt Residence Green Garden je dalším projektem z našeho portfólia, který navazuje na..

Počet volných bytů: 19 z 65

Dokončení: 31.12.2021

01096
Reitenberger vizu 1.6.2018
Reitenberger vizu 2.6.2018_2
4.10.2018

Gold Residence

Ibsenova 87/4, Mariánské Lázně

od 5 530 000

Developerské Centrum Mariánské Lázně Vám představuje nový developerský projekt v lázeňském centru Mariánských Lázních. Gold Residence je projekt rekonstrukce činžovního domu v rámci kterého vznikne..

Počet volných bytů: 4 z 4

Dokončení: 1.3.2019

01008
EW8B0206
EW8B0199
EW8B0217

Rezidence AVIMAR

U Zastávky 863/2a, Mariánské Lázně - Úšovice

od 7 950 000

Rezidence AVIMAR je novostavba bytového domu, který byl postaven v roce 2011. Bytový dům nabízí 11 nadsandardních bytových jednotek, sklepy, možnost parkování a hezkou společnou zahradu. Všechny byty..

Počet volných bytů: 1 z 1

00795
IMG_6509-Pano-Edit
IMG_6538
Residence DVORAKOVA 4_27.2 (6)

Residence Dvořákova 4

Dvořákova 736/4, Mariánské Lázně

info v RK

Residence DVOŘÁKOVÁ 4 je dalším z řady kvalitních developerských projektů, které Vám přináší Developerské centrum Mariánské Lázně. Residence DVOŘÁKOVÁ 4 je bytový komplex umístěný v samotném..

00666
20
1
Rezidence Westminster (3)

Residence WESTMINSTER

Zeyerova 263/10, Mariánské Lázně - Úšovice

od 9 300 000 CZK

Residence Westminster je vysoce kvalitně zrekonsturovaný bytový dům, který se nachází v ulici Zeyerová, jedné z nejklidnějších ulic v centrální části Mariánských Lázní. Tento rezidentní projekt je..

Počet volných bytů: 1 z 19

00001

Nové byty mariánské lázně a jejich přidaná hodnota.

Jakým způsobem nás můžou Mariánské lázně obohatit jinak než materiálně? V tomto městě to bude rozhodně přístup ke skvělému lázeňskému zázemí. S městem je totiž spojováno už přes 200 let a jeho popularita stále roste. Čím jsou místní lázně specifické? Jejich hlavní výhodou je spojení krásného, lázeňského města a léčivých pramenů, které se využívají při ozdravných kůrách. Zajímavé je také spojení maloměstské atmosféry, okolní malebné přírody s velmi krásně navrženým centrem a lázeňskou kolonádou.

Místní promenáda je architektonickým skvostem, který potěší nejen návštěvníky lázní nebo ostatní turisty, ale především místní obyvatelé, kteří mají možnost navštěvovat historické centrum svého města dle libosti. Pokud je zdraví důležité i pro Vás, můžete jako místní využít veškerého zázemí, které je zde dostupné a bez zbytečného cestování se objevit v lázních třeba každý den a zažívat zdravý životní styl Mariánských lázní.

 

Je léčivá síla lázeňských pramenů pravda nebo mýtus?

Pro velké množství návštěvníků jsou právě místní prameny tím nejcennějším, co se v Mariánských lázních nachází. Jejich léčivé účinky jsou dané tím, že pramenitá voda, kterou z nich můžeme konzumovat, je obohacena o správný poměr minerálů a vitamínů, která po vypití zlepšují tělní funkce a jsou doplňkovým léčebným procesem, který pomáhá všem návštěvníkům místních lázní i domácím.

 

Jak se developerské projekty mariánské lázně momentálně vyvíjejí?

Díky technologickému vývoji je možné v současnosti provádět hrubou stavbu poměrně rychle. Vždy samozřejmě záleží na velikosti daného projektu. Dalším faktorem, který je důležitý pro časovou náročnost je také typ stavby. Jedná-li se o novostavbu, která vzniká od nuly na prázdném pozemku nebo jestli jde o rekonstrukci již postavené budovy nebo samotného bytu. V některých případech může být rychlejší stavět od nuly, jelikož nejsme omezování již vytvořeným rozložením stavby a je možné vše přizpůsobit dle aktuálních potřeb developerského projektu. V již vytvořené stavbě už takovou volnost nemáme.

 

Jsou investiční byty mariánské lázně výnosné?

Při investování do bytových domů nebo samostatných jednotek je samozřejmě šance na investiční úspěch. Otázkou je samozřejmě do jaké míry nás čeká zajímavé zhodnocení. V případě nemovitostí se můžeme dočkat skvělých úspěchů, ale jako při každém investování musíme počítat s rizikem, které se pojí s každou investicí. Na realitních investicích je sympatické několik faktoru. Které jsou například:

  • Relativní stabilita a jistota výnosu. Realitní trh samozřejmě podléhá výkyvům, ale ve státech se stabilní ekonomikou můžeme očekávat výkyvy únosné. Nemovitosti také bývají investicí dlouhodobou v řádech desítek let. Většinou se nenakupují za účelem rychlého přeprodeje.

  • Dva typy výnosů. Pokud v bytě nebo investičním domě neplánujeme bydlet, můžeme očekávat dva druhy výnosů. Tím prvním je postupné zhodnocování hodnoty nemovitosti, díky kterému můžeme celou nemovitost prodat o několik desítek procent dráže, než když jsme provedli prvotní nákup. Zároveň, pokud byt pronajímáme, můžeme se těšit z pravidelného, téměř pasivního příjmu, který plyne z pronájmu samotného. Ten se ideálně stává ziskem, pokud se nám podaří nakoupit tak, abychom pronajímali za více, než jsou samotné náklady na chod nemovitosti. V mnoha případech to může být například splátka hypotéky, údržba nemovitosti a další náklady.

 

Je nabídka novostaveb mariánské lázně dostupná pro širokou veřejnost?

Na místním realitním trhu se pohybují různé typy nabídek, které na našem portálu můžete objevit. Nicméně s jistotou můžeme tvrdit, že si většina zájemců o novostavby může dovolit některou z nemovitostí. První podmínkou je samozřejmě dostupnost financování nebo přístup k hotovosti. Byty se většinou nakupují pomocí hypoték a je tedy potřeba ověřit, jestli se k tomuto financování dostaneme pomocí výše příjmů a dobrého bankovního kredit. Nicméně na základě našeho povídání o lázeňské atmosféře Mariánských Lázní a výhodách investování do nemovitostí jsme shrnuli několik výhod, proč si pořídit novostavbu v Mariánských lázních.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.