Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.
O společnosti

O společnosti

Developerské Centrum poskytuje komplexní služby ve všech segmentech, které souvisejí nejen s realitním trhem v Mariánských Lázních i v Praze. Naše služby zahrnují nákup, prodej, pronájem a správu nemovitostí, ale také investiční management a právní i finanční servis. Ve všech těchto oblastech disponujeme širokými znalostmi a bohatými zkušenostmi. Členové našeho týmu hovoří různými jazyky a udělají maximum pro to, aby Vám pomohli dosáhnout Vašich cílů.

Koupě a prodej nemovitosti

Koupě a prodej nemovitosti

Již mnoho let se na nás s důvěrou obracejí klienti, kteří chtějí hledají kvalitní rezidenční či komerční nemovitost k pronájmu nebo naopak svou nemovitost chtějí nabídnout k prodeji. Developerské Centrum se specializuje hlavně na prodej nemovitostí v nových (vlastních) developerských projektech a v nově zrekonstruovaných domech. K práci vždy přistupujeme s maximální péčí a odborností.

Pronájem nemovitostí

Pronájem nemovitostí

Naší pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti pronájmu rezidenčních nemovitostí a nabízíme ucelené a přehledné služby majitelům nemovitostí i zájemcům o pronájem. Vlastníme a spravujeme stovky nemovitostí a proto přistupujeme ke každému pronájmu s maximální péčí.

Komerční nemovitosti

Komerční nemovitosti

Developerské centrum disponuje bohatými zkušenostmi v oblasti nákupu, prodeje nebo pronájmu komerčních nemovitostí. Pro naše klienty nabízíme široké spektrum služeb - vyhledávání vhodných objektů, sjednání podmínek, příprava dokumentace atd. Specializujeme se na výnosové nemovitosti se zajímavým pasivním příjmem a na obor pohostinství a hotelnictví.

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Našim klientům (pro jednotlivce i pro společenství vlastníků jednotek) nabízíme odborné služby v oblasti správy a údržby nemovitostí. Zároveň jsme schopni zajistit i individuální správu jednotlivých bytových jednotek, technickou správu a údržbu nemovitostí. Dále řešíme i veškeré ekonomické otázky spojené s vlastnictvím či pronájmem nemovitostí.

Pro investory

Pro investory

Máte volný kapitál a chtěli byste investovat? Nebudeme Vám tvrdit, že investice do nemovitostí v Mariánských Lázních je tou nejvýnosnější investicí v republice. Tomu tak pochopitelně není. Ačkoliv výnos z pronájmu bytů je velice zajímavý a do určité míry srovnatelný s výnosy z Plzně a Prahy. Investice v Mariánských Lázních mají vedle procentuálním výnosu, především přidanou hodnotu. Jde o investici do sebe svého zdraví, fyzického i psychického. Zainvestujte a jezděte do Mariánských Lázní dýchat čerstvý vzduch a užívat si tu proslulou “lázeňskou atmosféru”.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.