Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Našim klientům (pro jednotlivce i pro společenství vlastníků jednotek) nabízíme odborné služby v oblasti správy a údržby nemovitostí. Zároveň jsme schopni zajistit i individuální správu jednotlivých bytových jednotek, technickou správu a údržbu nemovitostí. Dále řešíme i veškeré ekonomické otázky spojené s vlastnictvím či pronájmem nemovitostí.

Lifestyle servis a poradenství

Lifestyle servis a poradenství

Mariánské Lázně, město v parku a park ve městě si zkrátka zamilujete. A ta nejlepší káva ve městě nebo ten nový “přírůstek” do Vašeho šatníku z místního obchodu, Vám to jen potvrdí. Nevíme všechno, ale víme toho dost a rádi se s Vámi o tyto informace podělíme, a nejen o ně.

Technická správa a údržba

Technická správa a údržba

Součástí našich služeb je mimo jiné i nabídka zajištění technické správy a údržby nemovitostí. Rozsah prací řešíme vždy individuálně tak, aby bylo dosaženo bezproblémového chodu nemovitosti.

Účetnictví a ekonomické služby

Účetnictví a ekonomické služby

Pro samostatné vlastníky nemovitostí, investory i společenství vlastníků jednotek (SVJ) zajistíme ucelenou ekonomickou správu a vedení účetnictví, včetně revize stávajících finančních toků. Zároveň Vám nastavíme optimální zálohy, které následně vyúčtujeme.

Služby pro majitele nemovitostí

Služby pro majitele nemovitostí

Chcete, aby Vám nemovitost vydělávala? Nebo hledáte partnera, který se o Vaší nemovitost postará? Jste na správném místě. Developerské Centrum nabízí majitelům nemovitostí celou řadu služeb v souvislosti se správou nemovitostí. Pokud svou nemovitost svěříte do správy naší společnosti, úspěch v podobě efektivního pronájmu, na sebe nenechá dlouho čekat. Vždy se snažíme nalézt to nejlepší řešení pro konkrétní nemovitost, resp. pro konkrétního majitele.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.