Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Správa nemovitostí

Našim klientům (pro jednotlivce i pro společenství vlastníků jednotek) nabízíme odborné služby v oblasti správy a údržby nemovitostí. Zároveň jsme schopni zajistit i individuální správu jednotlivých bytových jednotek, technickou správu a údržbu nemovitostí. Dále řešíme i veškeré ekonomické otázky spojené s vlastnictvím či pronájmem nemovitostí.

Služby pro majitele nemovitostí

Služby pro majitele nemovitostí

Chcete, aby Vám nemovitost vydělávala? Nebo hledáte partnera, který se o Vaší nemovitost postará? Jste na správném místě. Developerské Centrum nabízí majitelům nemovitostí celou řadu služeb v souvislosti se správou nemovitostí. Pokud svou nemovitost svěříte do správy naší společnosti, úspěch v podobě efektivního pronájmu, na sebe nenechá dlouho čekat. Vždy se snažíme nalézt to nejlepší řešení pro konkrétní nemovitost, resp. pro konkrétního majitele.

Účetnictví a ekonomické služby

Účetnictví a ekonomické služby

Pro samostatné vlastníky nemovitostí, investory i společenství vlastníků jednotek (SVJ) zajistíme ucelenou ekonomickou správu a vedení účetnictví, včetně revize stávajících finančních toků. Zároveň Vám nastavíme optimální zálohy, které následně vyúčtujeme.

Technická správa a údržba

Technická správa a údržba

Součástí našich služeb je mimo jiné i nabídka zajištění technické správy a údržby nemovitostí. Rozsah prací řešíme vždy individuálně tak, aby bylo dosaženo bezproblémového chodu nemovitosti.

Lifestyle servis a poradenství

Lifestyle servis a poradenství

Mariánské Lázně, město v parku a park ve městě si zkrátka zamilujete. A ta nejlepší káva ve městě nebo ten nový “přírůstek” do Vašeho šatníku z místního obchodu, Vám to jen potvrdí. Nevíme všechno, ale víme toho dost a rádi se s Vámi o tyto informace podělíme, a nejen o ně.