Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Prodej restaurací v Mariánských Lázních

Je prodej restaurací v Mariánských Lázních váš hlavní záměr nebo byste raději založili svou restauraci? Neváhejte kontaktovat developerské centrum. Jsme tím pravým partnerem pro realitní projekty tohoto typu. Dlouholeté zkušenosti ze světa realit předáme i Vám, aby vše dopadlo snadno rychle a efektivně.

Zvětšit mapu

Chystáte se na prodej restaurací v Mariánských Lázních? Jakožto majitelé gastronomického zařízení víte, co všechno takové podnikání obnáší. Nejde jen o jídla, která nabízíte a o místo, na kterém se restaurace nachází. Jde také o personál, spokojené zákazníky a o další nepostradatelné informace a postupy, které si bude muset nový majitel osvojit. Tohle všechno víte a budete mu umět poradit. Kdo však poradí vám, jak restauraci dobře prodat? Nabízíme pomocnou ruku!

Díky našim zkušenostem v Developerském centru se stane prodej o mnoho jednodušší. Pojďme se setkat na osobní schůzce, kde zjistíme, jak vám konkrétně můžeme pomoci.

 

Jak připravit restauraci na prodej, aby o ní byl zájem?

Jakmile se rozhodnete nabídnout jina prodej, předem si pro nového majitele připravte ty nejdůležitější prodejní argumenty . Zkušený podnikatel v oboru gastronomie bude po vás chtít řadu informací. Například:

  • Jaké jsou průměrné měsíční tržby?

  • Existuje vybudovaná síť dodavatelů spotřebního zboží a surovin?

  • Je prostor plně vybaven, nebo se bude muset nově zařídit a rekonstruovat?

Podobné otázky jsou velmi důležité, protože umožní novému majiteli rozhodnout se na základě faktů. Vždyť jde o investici v řádech několika milionů korun, která se mu bude muset určitým způsobem vrátiti.

 

Proč má cenu spolupracovat právě s Developerským centrem?

Mariánské Lázně jsou naším domovem. Na zdejším trhu se pohybujeme už několik let a dokonale známe místní poměry a současnou situaci. Za léta působení jsme si vybudovali vlastní síť kontaktů, které nám pomohou vyřešit jakékoliv realitní situace.

Nejsme pouze standardní realitní kanceláří, která prodává nebo pronajímá nemovitosti. Realizujeme i vlastní developerské projekty. Spolupracujte s námi a vaše záměry a projekty vyřešíte snadněji, rychleji a k vaší plné spokojenosti. Ta je pro nás tím nejdůležitějším.

Plánujete prodat restauraci v Mariánských Lázních? Obraťte se na specialisty v Developerském centru!

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.