Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Již mnoho let se na nás s důvěrou obracejí klienti, kteří chtějí hledají kvalitní rezidenční či komerční nemovitost k pronájmu nebo naopak svou nemovitost chtějí nabídnout k prodeji. Developerské Centrum se specializuje hlavně na prodej nemovitostí v nových (vlastních) developerských projektech a v nově zrekonstruovaných domech. K práci vždy přistupujeme s maximální péčí a odborností.

Služby pro kupující nemovitosti

Služby pro kupující nemovitosti

Budeme mít k dispozici osobního odborného poradce s vynikající znalostí místního realitního trhu. Díky své rozsáhlé databázi bytů a rodinných domů na prodej, pro Vás vytvoří individuální nabídku, která bude na 100% reflektovat Vaše požadavky. Kromě toho Vám poskytneme komplexní poradenství v průběhu celé transakce - od nalezení vhodné nemovitosti, přes vyjednávání smluvních podmínek až po uzavření smlouvy a předání nemovitosti.

Služby pro majitele nemovitostí

Služby pro majitele nemovitostí

Developerské Centrum nabízí širokou škálu služeb, které majiteli usnadní prodej jeho nemovitosti. Díky svým odborným znalostem, marketingovým možnostem a unikátní databázi kontaktů Vás spolehlivě, bezpečně a diskrétně provedeme všemi fázemi prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.