Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.
Služby developerům

Naše společnost zajišťuje celou škálu služeb, které jsou úzce propojené s realizací developerských projektů - analýza konkurenční prostředí, příprava dokumentace, komunikace se správními orgány, součinnost při výstavbě, prodej a správa nemovitosti. Poskytujeme tyto služby nejen našim stabilním a dlouhodobým partnerům, ale také novým investorům. S námi vždy získáte jasné, transparentní a předem definované parametry vzájemné spolupráce.

Členové a spolupracovníci našeho týmu působí na trhu rezidenčních nemovitostí již více než 10 let. Disponujeme souhrnnou znalostí místního trhu s nemovitostmi. Využití našich znalostí a schopností při realizaci developerského projektu je naší přidanou hodnotou.

Naší další přidanou hodnotou je nejenom možnost efektivní optimalizace projektu již v jeho počátku, což vede ve výsledku ke snížení nákladů, ale především možnost využití kumulace poptávky našich místních, ale i zahraničních klientů z dalších projektů našeho portfolia.


Základní nabídka služeb

Analytika

Pro naše partnery jsme zdrojem cenných informací o rezidenčním trhu s byty nejen v novostavbách. Naše zkušenosti můžete využít při plánování a realizaci Vašeho záměru a pomůžou Vám dosáhnout co nejbezpečnějšího návratu Vašich investic.

# analýza nabídky a poptávky po nových bytech v Mariánských Lázních a Praze

Příprava projektů

Využijte našich služeb při přípravě Vašeho projektu, a to v oblasti řešení dispozice stavby, skladby bytů, výběru a návrhu standardního vybavení či správného nastavení prodejních cen.

# analýza nabídky a poptávky po nových bytech v Mariánských Lázních a Praze
# návrh velikostí a skladby bytů v projektu
# posouzení projektu, dispozičního řešení bytů
# posouzení/návrh standardního vybavení
# návrh průměrné ceny, případně podrobný ceník bytů
#
doplňkové služby
#
konzultace

Marketing a prodej bytů a domů v Mariánských Lázních a Praze

Rádi Vám poradíme nebo Vám připravíme marketingovou kampaň ve standardní podobě nebo tzv. na míru, a to od nastavení základních aspektů kampaně až po její samotnou realizaci. K podpoře prodeje využíváme klasické marketingové nástroje - webové bannery, PR články, indoor reklama atd.

Neváhejte a obracejte se na nás s veškerými dotazy nebo požadavky, které souvisejí s developerskými projekty. Jsme připraveni s Vámi projednat možnou podobu vzájemné spolupráce.

# poradenství při přípravě prodejních dokumentů, nastavení strategie prodeje
#
realizace managementu prodeje
#
asistence při klientských změnách
#
reporty s výsledky a odezvou

Neváhejte a obracejte se na nás s veškerými dotazy nebo požadavky, které souvisejí s developerskými projekty. Jsme připraveni s Vámi projednat možnou podobu vzájemné spolupráce.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.