Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Máte volný kapitál a chtěli byste investovat? Nebudeme Vám tvrdit, že investice do nemovitostí v Mariánských Lázních je tou nejvýnosnější investicí v republice. Tomu tak pochopitelně není. Ačkoliv výnos z pronájmu bytů je velice zajímavý a do určité míry srovnatelný s výnosy z Plzně a Prahy. Investice v Mariánských Lázních mají vedle procentuálním výnosu, především přidanou hodnotu. Jde o investici do sebe svého zdraví, fyzického i psychického. Zainvestujte a jezděte do Mariánských Lázní dýchat čerstvý vzduch a užívat si tu proslulou “lázeňskou atmosféru”.

Projektové řízení staveb

Projektové řízení staveb

My jsme zkušení developeři. Můžeme Vám tedy nabídnout kompletní řízení projektů od přípravy, přes realizaci až po finální uvedení budovy do provozu.

Služby developerům

Služby developerům

Naše společnost zajišťuje celou škálu služeb, které jsou úzce propojené s realizací developerských projektů - analýza konkurenční prostředí, příprava dokumentace, komunikace se správními orgány, součinnost při výstavbě, prodej a správa nemovitosti. Poskytujeme tyto služby nejen našim stabilním a dlouhodobým partnerům, ale také novým investorům. S námi vždy získáte jasné, transparentní a předem definované parametry vzájemné spolupráce.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.