Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Co dělat ve volném čase

Jedinečná atmosféra lázní léčí duši i tělo - prostřednictvím bohatého kulturní programu, skrze setkávání s dalšími lázeňskými hosty nebo obyvateli města a v neposlední řadě aktivním odpočinkem.

Golf

Golf

Royal Golf Club Mariánské Lázně bylo je nejstarším golfovým hřištěm u nás. Hřiště bylo založeno v roce 1905 anglickým panovníkem Eduardem VII. a může se pochlubit řadou významných turnajů. Golfové hřiště se jako jediné ve střední Evropě pyšní titulem „Královský golfový klub“ (Royal Golf Club), který hřišti udělila britská královna Alžběta II.

Procházky a nordic walking

Procházky a nordic walking

Nejpřirozenějším pohybem je chůze. Množství mariánskolázeňských odpočívadel a parků, jsou tím nejlepším způsobem, jak docílit toho, abyste se cítili lépe. Pokud jste fanoušky tzv. nordic walking, který přispívá ke zlepšení celkové kondice, Mariánské Lázně Vás nezklamou. Ba naopak a můžete ho provozovat prakticky kdekoliv.

Lyže a snowboard

Lyže a snowboard

Jen pár kroků od kolonády objevíte Skiareál Mariánky, který v zimním období ocení lyžaři i snowboardisty a v létě naopak nabízí kabinkovou lanovku na vrchol Krakonoš. Zároveň skiareál provozuje půjčovnu kol, půjčovnu terénních koloběžek, lukostřelbu, dětský park, občerstvení a restauraci.

Tenis

Tenis

Tenis se v Mariánských Lázních hraje už od roku 1895 a o dva roky byl zahájen první mezinárodní turnaj. Tenisové kurty se nachází v horní části města, nedaleko Lesního pramene a Kapličky lasky, v krásném a tichém přírodním prostředí.

Fotbal, hokej a basket

Fotbal, hokej a basket

Bez ohledu na to, jestli fandíte fotbalu, hokeji nebo basketu, v Mariánských Lázní, uspokojíte každý svůj koníček. FC Viktoria Mariánské Lázně byl založený v roce 1946. První zimní sezóna byla zahájena v roce 1923. Basketbal se v Mariánských Lázní hraje desítky let a dokonce se zde v letech 1957 až 1962 hrála 1. československá liga.

Skateboard a inline

Skateboard a inline

Milovníci skateboardingu musí navštívit místní skatepark. Skatepark není v dobrém stavu a z tohoto důvodu se plánuje výstavba nového parku, včetně parkurového hřiště, které bylo úspěšně dokončeno v roce 2019. Pokud dáváte přednost inline bruslím, možnosti jsou omezené. Musíte se vydat do okolí města a vyzkoušet některou ze stezek, případně se dají využívat cyklostezky.

Krasobruslení a veřejné bruslení

Krasobruslení a veřejné bruslení

V zimním stadionu mimo hokejového oddílu sídlí i krasobruslařský oddíl. Zároveň zimní stadion nabízí i veřejné bruslení.

Cyklistika

Cyklistika

Příroda kolem Mariánských Lázních je jako stvořená pro cyklotoulky. Na výběr máte skoro 20 cyklistických tras. Délka i obtížnost tras se liší. Jednotlivé trasy Vás zavedou k místním pramenům, do přírodní rezervace nebo k zajímavým pamětihodnostem.