Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Jedinečná atmosféra lázní léčí duši i tělo - prostřednictvím bohatého kulturní programu, skrze setkávání s dalšími lázeňskými hosty nebo obyvateli města a v neposlední řadě aktivním odpočinkem.

Golf

Golf

Royal Golf Club Mariánské Lázně bylo je nejstarším golfovým hřištěm u nás. Hřiště bylo založeno v roce 1905 anglickým panovníkem Eduardem VII. a může se pochlubit řadou významných turnajů. Golfové hřiště se jako jediné ve střední Evropě pyšní titulem „Královský golfový klub“ (Royal Golf Club), který hřišti udělila britská královna Alžběta II.

Cyklistika

Cyklistika

Příroda kolem Mariánských Lázních je jako stvořená pro cyklotoulky. Na výběr máte skoro 20 cyklistických tras. Délka i obtížnost tras se liší. Jednotlivé trasy Vás zavedou k místním pramenům, do přírodní rezervace nebo k zajímavým pamětihodnostem.

Krasobruslení a veřejné bruslení

Krasobruslení a veřejné bruslení

V zimním stadionu mimo hokejového oddílu sídlí i krasobruslařský oddíl. Zároveň zimní stadion nabízí i veřejné bruslení.

Skateboard a inline

Skateboard a inline

Milovníci skateboardingu musí navštívit místní skatepark. Skatepark není v dobrém stavu a z tohoto důvodu se plánuje výstavba nového parku, včetně parkurového hřiště, které bylo úspěšně dokončeno v roce 2019. Pokud dáváte přednost inline bruslím, možnosti jsou omezené. Musíte se vydat do okolí města a vyzkoušet některou ze stezek, případně se dají využívat cyklostezky.

Fotbal, hokej a basket

Fotbal, hokej a basket

Bez ohledu na to, jestli fandíte fotbalu, hokeji nebo basketu, v Mariánských Lázní, uspokojíte každý svůj koníček. FC Viktoria Mariánské Lázně byl založený v roce 1946. První zimní sezóna byla zahájena v roce 1923. Basketbal se v Mariánských Lázní hraje desítky let a dokonce se zde v letech 1957 až 1962 hrála 1. československá liga.

Tenis

Tenis

Tenis se v Mariánských Lázních hraje už od roku 1895 a o dva roky byl zahájen první mezinárodní turnaj. Tenisové kurty se nachází v horní části města, nedaleko Lesního pramene a Kapličky lasky, v krásném a tichém přírodním prostředí.

Lyže a snowboard

Lyže a snowboard

Jen pár kroků od kolonády objevíte Skiareál Mariánky, který v zimním období ocení lyžaři i snowboardisty a v létě naopak nabízí kabinkovou lanovku na vrchol Krakonoš. Zároveň skiareál provozuje půjčovnu kol, půjčovnu terénních koloběžek, lukostřelbu, dětský park, občerstvení a restauraci.

Procházky a nordic walking

Procházky a nordic walking

Nejpřirozenějším pohybem je chůze. Množství mariánskolázeňských odpočívadel a parků, jsou tím nejlepším způsobem, jak docílit toho, abyste se cítili lépe. Pokud jste fanoušky tzv. nordic walking, který přispívá ke zlepšení celkové kondice, Mariánské Lázně Vás nezklamou. Ba naopak a můžete ho provozovat prakticky kdekoliv.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.