Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Pravdou je, že lázeňské procedury léčí tělo a “lázeňská atmosféra” léčí duši - lázně bez bohatého kulturního programu si snad nelze ani představit. Výčet hudebních koncertů, divadelních představení, výstav, přednášek nebo workshopů, Vás přesvědčí o tom, že toto nepsané pravidlo je v Mariánských Lázních stále živé a platné.

Klubová scéna a music bary

Klubová scéna a music bary

V případě, že milujete noční život, určitě musíte navštívit místní kluby. Klubová scéna má v Mariánských Lázních dlouhou tradici - každý si přijde na to své.

Kino

Kino

Kino Slavia je neodmyslitelnou součástí kulturní dění v Mariánských Lázní. V roce 2010 prošlo kino kompletní modernizací a jako první jednosálové kino v Čechách disponuje nejmodernějším zvukem Dolby Surround 7.1.

Městské divadlo

Městské divadlo

Za dobu své více než 150 leté existence se Městské divadlo v Mariánských Lázních může pochlubit řadou úspěšných představení. Milovníci divadla, hudby nebo výtvarného umění se zde mohou pravidelně setkávat s uměleckými institucemi z celé republiky.

Každoroční akce

Každoroční akce

Mariánské Lázně se mohou pochlubit celou řadou společenských událostí, které se konají každý rok. Jednotlivé akce se ve městě pořádají roky a odlišují se svým zaměřením, ale spojuje je jeden cíl, a to poskytnout návštěvníkům nezapomenutelný zážitek.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.