Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Rozsah občanské vybavenosti je v mnoha případech hlavním kritériem, který rozhoduje o tom, zda se člověk rozhodne v daném městě žít. Kvalitu života ve městě ovlivňuje nejen nabídka restauračních zařízenínebo volnočasových aktivit, otevírací doba supermarketů, program kulturních domů, ale také dostupnost a kvalita služeb ve správních (administrativních) a finančních institucích.

Doprava

Doprava

Mariánské Lázně disponují hustou sítí městské hromadné dopravy, včetně té autobusové. Systém linek osobní veřejné dopravy má ve městě dlouhou tradici. Ne každý dává přednost MHD. Pokud preferujete jiný způsob dopravy, oceníte nabídku taxislužeb.

Odhadce nemovitostí

Odhadce nemovitostí

V souvislosti se zaměřením našich webových stránek, nemůžeme zapomenout na odhadce nemovitostí. Služby odhadce nemovitostí využijete nejen při prodeji nebo nákupu nemovitosti, ale i při situacích, jako jsou dědická řízení, platby daně z nabytí nemovitostí nebo zástava.

Advokáti a notáři

Advokáti a notáři

V současnosti mohou nastat různé životní situace, při kterých se neobejdete bez pomoci advokáta nebo notáře. Právní pomoc poskytuje v Mariánských Lázních hned několik advokátů a notářů.

Banky

Banky

Dnes jsou bankovní instituce standardní součástí občanské vybavenosti ve velkých i menších městech nebo obcích. V Mariánských Lázních má zastoupení 7 bankovních domů, které poskytují standardní bankovní služby (pokladna, směnárna, bankomat a poradenství).

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.