Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Mariánské Lázně Vás na první pohled oslní bohatou architekturou, krásnou přírodou a širokou nabídkou volnočasových aktivit. Každá z těchto stránek a léčebné účinky místních pramenů, vytváří jedinečné místo k životu. Jestli plánujete koupit nebo si pronajmout nemovitost v Mariánských Lázních, měli byste se seznámit s tímto výjimečným městem. Mariánské Lázně mají slavnou minulost a zářivou budoucnost.

Počasí v Mariánských Lázních

Počasí v Mariánských Lázních

Klima a počasí v Mariánských Lázních je důležitou součástí místního života. Měkké, ale zároveň sněžné zimy, hravé jaro, perfektní léto a nádherný podzim - takhle všichni známe Mariánské Lázně. Pokud si můžeme představit ideální počasí, tj. pravou zimu se sněhem, léto bez strašidelných pařáků a nádherné meziroční období járo/podzim, tak to jsou právě Mariánské Lázně kde to můžete najít. 

Procedury

Procedury

Především lázeňské procedury spolu s lázeňkou atmosférou, přispívají k celkovému uzdravení pacienta. Existuje hned několik klasických lázeňských procedur a typů masáží (klasická ruční, reflexní, mechanická, lymfodrenáž atd.). O procedurách, které jsou pro Vás vhodné, se vždy poraďte s lékařem. Často se třetí a čtvrtý den léčby může dostavit tzv. lázeňská reakce, což znamená, že se přechodně můžete cítit hůře a je třeba na to být připraven.

Kudy k nám

Kudy k nám

Mariánské Lázně je město v okrese Cheb v Karlovarském kraji. Již v roce 1872 bylo město propojeno se železnicí a v roce 1927 došlo k vybudování letiště v nedaleké obci Skláře. Bohužel letiště už není v provozu, ale jinak (skoro) všechny silnice nebo koleje, vedou do Mariánských Lázních:-). Záleží jen na Vás, kterému dopravnímu prostředku dáte přednost.

Nejznámější místa

Nejznámější místa

Mariánské Lázně nabízí řadu přírodních krás a architektonických skvostů. Ve městě naleznete nádherné promenády, po kterých se procházeli slavné osobnosti, působivé pavilony a několik originálních svatostánků.

Léčebné prameny

Léčebné prameny

Mariánské Lázně jsou nejmladším lázeňským městem z proslulého “lázeňského trojúhelníku” v Západních Čechách. Největším pokladem tohoto města jsou bezesporu léčivé prameny. Přímo ve městě vyvěrá 40 minerálních pramenů a v nejbližším okolí dalších 100. Chemické složení jednotlivých pramenů je různé a proto jsou Mariánské Lázně vhodné k léčbě rozličných nemocí.

Historie

Historie

Mariánské Lázně, v minulosti mondénní centrum Evropy, které proslavil Johann Wolfgang Goethe spolu se svou poslední láskou Ulrika von Levetzow a dnes město v parku a park ve městě, pyšnící se desítkami léčivých pramenů. Mariánské Lázně by ovšem neexistovaly nebýt trojice houževnatých a pokrokových mužů.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.