Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Co by byly lázně bez kulinářského zážitku? Po lázeňských procedurách, svižných procházkách nebo zajímavém koncertu, můžete svůj žaludek potěšit v jedné z místních restaurací. K “lázeňskému životu” také neodmyslitelně patří kavárny a bary. Místa, která jsou přímo stvořená pro sdílení zážitků.

Kde můžete venku grilovat?

Kde můžete venku grilovat?

Grilování je umění a zábava. Zároveň jde o velmi dietní způsob přípravy masa, pokud grilujete správně. Ne každý ovšem vlastní zahradu nebo prostornou terasu - řešením je grilování v přírodě.

Jak si objednat jídlo do domu?

Jak si objednat jídlo do domu?

Žijeme v moderním světě plném chytrých telefonů a chytrých aplikací. Pokud plánujete “domácí kino” nebo jste měli náročný pracovní den, není nic jednoduššího než si objednat jídlo do domu. To není lenost, to je radost;-)

Kde mají dobrou kávu?

Kde mají dobrou kávu?

Rozmach kaváren v českých zemích probíhal ve stejnou dobu, jako rozmach českého lázeňství. Kavárny byly a stále jsou centrem zábavy i společenské konverzace. Nikoho nepřekvapí, že ten posvátný moment, kdy pozvednete šálek své kávy, je v Mariánských Lázních vnímán jako něco zcela mimořádného.

Kam na pivo, víno nebo drink?

Kam na pivo, víno nebo drink?

Každý z nás někdy zatouží po tom slastném okamžiku, kdy vstoupí do baru a objedná si svůj oblíbený drink. I v Mariánských Lázních můžete “hřešit”:-) Na zdraví!!

Kde se dobře najíte?

Kde se dobře najíte?

V Mariánských Lázních si kromě nádherného prostředí a jedinečné atmosféry můžete dopřát i nezapomenutelné gastronomické zážitky. Na výběr máte dlouhou řadu kvalitních restaurací s českou, italskou, španělskou, evropskou nebo mezinárodní kuchyní. Čekají zde na vás ty nejlepší speciality z vámi vybrané kuchyně, kde se skvěle najíte a užijete si romantickou večeři nebo posezení s přáteli. Záleží jen na Vás, čemu dáváte přednost. Dobrou chuť!

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.