Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Domy na prodej Mariánské Lázně

Na realitním trhu působíme již déle než 12 let. Za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a naším klientům poskytujeme komplexní služby světové úrovně. Ať chcete zařadit svou nemovitost mezi domy na prodej, nebo chcete dům koupit, u nás jste na správné adrese.

Zvětšit mapu

SESTAVENÍ OPTIMÁLNÍ NABÍDKY

Chápeme, že každý má o budoucím bydlení jinou představu, a proto vám dáváme možnost vyplnit poptávku, do které uvedete všechna vaše očekávání. Na jejím základě Vám přidělíme osobního poradce, který Vám představí optimální nabídky, které do sebemenšího detailu reflektují Vaše požadavky.

 

PORADENSTVÍ A DALŠÍ DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Po celou dobu naší vzájemné spolupráce se na nás můžete kdykoliv obrátit s dotazem, který se bude týkat postupu prodeje. Pomůžeme Vám s nalezením kupce či prodejce. Postaráme se o veškeré administrativní záležitosti – příprava rezervační smlouvy, kupní smlouvy a dalších.

Vyplňte poptávku a my Vám pošleme optimální nabídky domů.

 

Pomůžeme Vám vybrat ideální dům na prodej

Po celou dobu naší existence se specializujeme na realitní trh Mariánských Lázní, který již dokonale známe a přesně víme, co Vám nabídnout.

Chcete mít výhled na malebnou krajinu nebo romantickou kolonádu? U nás je možné obojí. Představíme Vám různorodé domy v atraktivních městských čtvrtích. K dispozici jsou nemovitosti v klidných okrajových částech s rozmanitou přírodou a také domy v samotném centru města, kde budete mít Zpívající fontánu jako na dlani.

Jako developerská společnost nabízíme komplexní služby pro majitele domů i zájemce o bydlení. Neváhejte se na nás obrátit a poznejte, jaké to je, když firma cílí na spokojenost svých zákazníků.

Budete mít k dispozici osobního poradce s vynikající znalostí realitního trhu Mariánských Lázní. Spojte se s námi a nechte si od nás zprostředkovat bydlení snů.

 

Přesvědčte se o tom, že Mariánské Lázně jsou tím správným místem pro život

Mariánské Lázně jsou městem s bohatou historií, které žije především lázeňstvím a cestovním ruchem. S městem si každý bez zaváhání spojí kolonády, parky a minerální prameny, které se využívají k léčebným účelům.

Město je každoročně navštěvováno tuzemskými i zahraničními turisty. Jen v roce 2019 jich bylo na 292 962. Mezi nejčastější návštěvníky patří obyvatelé Německa, Ruska a Číny.

Mezi významná ekonomická odvětví patří také lesnictví, zemědělství a potravinářský průmysl.

Město je součástí známého Západočeského lázeňského trojúhelníku. Pyšní se mimořádně čistým ovzduším, léčivými přírodními zdroji a kvalitní vodou.

 

Spokojenost místních občanů, kteří ve městě žijí a pracují

Údaje níže jsou převzaté z výsledků standardizovaného dotazníku, který v roce 2015 provedla nezisková organizace CI2. Z šetření vyplývá, že s životem ve městě je spokojeno 79,9 % dotazovaných respondentů.

Občané si nejvíce pochvalují:

  • kvalitu okolního životního prostředí;

  • stav zeleně;

  • veřejné služby;

  • prostředí města (architekturu);

  • stav mateřských a základních škol;

  • údržbu města;

  • možnost provozovat své koníčky a záliby.

 

Zajímavá místa pro život

Lukrativní bydlení lemující Hlavní třídu se nachází v blízkosti populárních kolonád. V této části města jsou restaurace, školy, prodejny s potravinami a další služby, které přispívají k vysoké kvalitě života. Mariánské lázně jsou typické množstvím parků a zeleně, které je dostatek i v centru města.

Pokud preferujete život v okrajové části města, zaměřte se na městskou část Úšovice a Chotěnov-Skláře. Tyto části nabízejí rozmanitou přírodu a dobré dopravní spojení s centrem města.

Spojte se s námi a my vám najdeme dům, který bude do nejmenších detailů splňovat Vaše požadavky na budoucí bydlení.

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.