Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Domy k pronájmu – Mariánské Lázně

Rádi byste žili ve městě, kam cestují lidé z celého světa, jen aby se na chvíli pokochali jeho krásou? "Mariánky" takovým městem jsou, a pokud zde hledáte domy k pronájmu, těžko najdete lepšího prostředníka při jejich shánění než nás. Jsme zavedená developerská společnost a realitní kancelář, která se na trhu nemovitostí v tomto městě pohybuje již přes 12 let. Pojďme spolupracovat!

Zvětšit mapu

Nabízíme jen solidní, ověřené nemovitosti za dostupné nájmy

  • Podlehněte kouzlu bydlení v jedinečné a uvolněné atmosféře lázeňského města
  • Poskytneme vám veškerou asistenci při vyřizování nájemní smlouvy a dalších dokumentů
  • Zůstaneme v kontaktu i až se zabydlíte – pomůžeme vám řešit jakýkoliv problém či dotaz týkající se vaší nemovitosti. Naše služby jsou vám stále k dispozici.

Zaujal vás některý z domů v naší nabídce? Ozvěte se nám a my obratem sjednáme společnou prohlídku! Pokud váš zájem potrvá, můžete se stěhovat takřka ihned!

 

Proč vůbec volit domy k pronájmu?

Ptáte se, v čem je pronájem domu výhodnější, než jeho koupě? Důvodů pro to je hned několikero.

  • V místě se nechcete usazovat trvale a upřednostňujete mít "volné ruce". Nájem můžete po dohodě snadno vypovědět, zatímco pokud byste se například uvázali hypotékou, může pro vás být mnohem obtížnější z ní vycouvat.
  • Domy k pronájmu bývají zpravidla mnohem důkladněji a lépe vybaveny. Můžete začít ihned bydlet a veškerý nábytek, spotřebiče a další vybavení domu vám bude okamžitě k dispozici.
  • Jako nájemníci nemusíte za dům platit pojištění, daň z nemovitosti a další poplatky.
  • Náprava případných poruch a závad na domě je starostí majitele.

Sečteno a podtrženo, bydlet v domě jako nájemník můžete mnohem levněji, než kdybyste platili hypotéku a další výdaje. Nemluvě o svobodě, kterou vám tato možnost dává! Vyzkoušejte to!

 

Užívejte pohodovou atmosféru lázeňského města

Proč volit domy k pronájmu již víte, ale proč by se měly vaším novým domovem stát právě Mariánské Lázně? Především proto, že patří k jedněm z nejkrásnějších, a tudíž také k jedněm z nejnavštěvovanějších českých měst. Nemusíte se ale bát, že byste byli neustále zatopeni davy turistů, město má svá klidná zákoutí i klidnější roční období, v nichž si můžete jeho atmosféru vychutnat v soukromí.

Značná část pracovních příležitostí ve městě je navázána na turistický a lázeňský sektor, práci zde ale samozřejmě najdete i mimo tato odvětví. Řada místních také dojíždí i do nedalekého Německa, do Karlových Varů či do Plzně.

Město má dostatečnou kapacitu škol a školek pro vaše děti a také bohatý celoroční kulturní život. Na své si zde přijdou i sportovci, a blízkost Slavkovského lesa znamená, že se můžete na celý den ztratit v nádherné přírodě, kdykoliv si budete chtít od městského a společenského života odpočinout.

 

Přesvědčili jsme vás? Ozvěte se nám a pustíme se do spolupráce!

Nejprve si prohlédněte domy v naší nabídce – s nejvyšší pravděpodobností si mezi nimi vyberete. Pokud ale ne, ještě není odzvoněno. Zadejte poptávku, dejte nám vědět, jakou nemovitost přesně hledáte, a my ji zkusíme vyhledat za vás. Jakmile se něco vhodného objeví, ihned vám řekneme!

Pro klienty zařídíme prohlídku nemovitosti i setkání s majitelem, jakož i právní a finanční poradenství před podpisem smlouvy. Smlouvu samotnou pomůžeme sestavit, a to nejen v českém, ale klidně i v ruském či anglickém jazyce. Pořídíme soupis veškerého vybavení nemovitosti a konečně zajistíme její řádné předání.

Po dobu trvání vaší smlouvy se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv problémem či dotazem týkajícím se vaší nemovitosti. Jakmile budete chtít "zvednout kotvy" a nájemní vztah ukončit, obstaráme i konečné vyúčtování.

Máte místo pronájmu zájem o koupi? Nebo snad chcete vlastní dům k pronájmu nabídnout? Ať jste kupující či prodávající, nájemník či pronajímatel, rádi se staneme vašimi partnery při vstupu na realitní trh – kontaktujte nás!

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.