Developerská společnost a realitní kancelář | Mariánské Lázně | Praha
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.
Kudy k nám

Mariánské Lázně je město v okrese Cheb v Karlovarském kraji. Již v roce 1872 bylo město propojeno se železnicí a v roce 1927 došlo k vybudování letiště v nedaleké obci Skláře. Bohužel letiště už není v provozu, ale jinak (skoro) všechny silnice nebo koleje, vedou do Mariánských Lázních:-). Záleží jen na Vás, kterému dopravnímu prostředku dáte přednost.

Letadlem
V České Republice je provozováno 5 mezinárodních letišť s pravidelným provozem, z nichž za zmínku v souvislosti s Mariánskými Lázněmi, stojí 2 z nich. Prvním z nich je Letiště Václava Havla a Letiště v Karlových Varech. Z pražského i karlovarského letiště se do Mariánských Lázních dostanete  osobním vozem, autobusem nebo vlakem.
 
Autem
Z Plzně:
dálnice D5 směr Rozvadov-> dálniční sjezd č. 128 –> silnice č. 21 směr Planá u Mariánských Lázní –> v obci Chodová Planá odbočka na silnici č. 230 do Mariánských Lázní
 
Z Karlových Varů:
silnice E49 přes Bečov nad Teplou -> v Bečově nad Teplou odbočka na silnici č. 230 do Mariánských Lázní
 
Z Chebu:
silnice č. 21 –> před obcí Velká Hleďsebe odbočka na silnici č. 215 do Mariánských Lázní
 
Vlakem
Mariánské Lázně jsou součástí železničního koridoru Cheb – Praha – Ostrava. Tato trať vede i do Františkových Lázní, nejmenší lázně z tzv. lázeňského trojúhelníku.
Z pražského hl. nádraží odjíždí vlak směr Mariánské Lázně přibližně každé 2 hodiny. Doporučujeme využít rychlovlak Pendolino, který jezdí pravidelně 2x denně. Zároveň je město propojené s dalším významným lázeňským i krajským městem. Jde o železniční trať Karlovy Vary - Mariánské Lázně.
Více informací naleznete ZDE.
 
Autobusem
Hlavním provozovatelem autobusové dopravy je společnost Autobusy Karlovy Vary. Společnost zajišťuje zejména veřejnou linkovou dopravu. Rovněž zajišťuje systém dálkových linek z Karlovarského kraje do Prahy a zpět.
Více informací naleznete ZDE.
 
Parkování
Nejlepším místem, kde v centru zaparkovat je Parkovací dům, který se nachází za Městským divadlem. Parkoviště je hlídané. Můžete zde zaparkovat pouze na pár hodin (1 hod. / 20 Kč) nebo na více dní (1 den / 120 Kč).
 
Na území města lze parkovat (zastavit) pouze na vyznačených parkovištích a na místech, kde to není zakázáno dopravní značkou. Poplatky za parkování se liší podle parkovacích zón, za hodinu parkování zaplatíte od 30 do 40 Kč.
 
Ve městě je umístěno 23 parkovacích automatů a novější modely akceptují i eura v hodnotách 1, 2 a 5 €. Parkovací automaty také nabízí možnost zakoupení povolení k vjezdu do lázeňského území.
 
Více informací naleznete ZDE.
Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.