Vyberte si z naší nabídky 72 bytů a 1 domů.
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Kategorie

Komerční

Stav objektu

Výběr lokality

StředočeskýJihočeskýPlzeňskýÚsteckýLibereckýKrálovéhradeckýPardubickýVysočinaJihomoravskýOlomouckýMoravskoslezskýZlínskýPrahaKarlovarskýMariánské Lázně

Kraj

Upřesnit lokalitu

Cena

Plocha

Něco navíc

Stavba

Prodej komerčních nemovitostí v Mariánských Lázních nebude procházkou růžovým sadem: alespoň minimální marketing, vyřizování poměrně složité administrativy a samotné uzavírání obchodu vyžadují nejen čas a pečlivou přípravu, ale i správné informace a zkušenosti z lokálního realitního trhu. Proto je dobré spojit se s profesionály. V našem Developerském Centru se o vše výše uvedené a ještě o řadu dalších potřebných kroků rádi podělíme. Neváhejte se na nás obrátit!

 

Co je nejdůležitější část prodeje komerční nemovitosti?

 

Prodej můžeme rozdělit na tři nejdůležitější fáze. Samozřejmě začneme přípravou a plánováním celého obchodu. Rozhodně sem patří průzkum trhu a zjištění současného realitního “podnebí”. Jde o to, abychom prodejní cenu stanovili tak, aby naše nabídka byla konkurenceschopná. Je sice těžké se oprostit od vlastních, mnohdy zkreslujících přání a pocitů, ale bude nutné se podívat na věci objektivně. Jiná možnost neexistuje. Případní kupci jsou totiž stále informovanější a nemají problém velmi rychle si projít všechny nabídky na trhu.

 

Rozhodně bychom neměli podcenit ani druhou fázi. Do té patří především příprava prezentace naší nemovitosti v Mariánských Lázních na trhu. Vyplatí se poctivý marketing, který zajistí dostatečný zájem o nabízený pozemek a odliší nás od ostatních konkurentů. Kvalitní prezentace bude naprosto klíčová pro získání seznamu potenciálních zájemců. jakmile ho máme, můžeme se posunout do poslední fáze prodeje.

 

 

Jaké činnosti nás čekají v poslední fází prodeje nemovitosti?

 

Především mnoho administrativy, spojené se zajišťováním převodu vlastnických práv na nového majitele. Pak ještě podpis rezervačních smluv, kupních smluv a případně dalších potřebných dokumentů. Tady bude nutný dostatek trpělivosti a obchodních zkušeností, abychom vše v pořádku vyřídili. Vyplatí se pomoc advokáta, nejlépe takového, který dlouhodobě působí v oblasti realit. Takoví pro nás pracují. Pokud byste rádi porovnali svůj pozemek s pozemky, které máme v nabídce, podívejte se na naše pozemky na prodej.

Přijde vám prodej komerční nemovitosti složitý? Domluvte si schůzku v Developerském Centru a my vám rádi pomůžeme! Domluvit schůzku!

 

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.