Vyberte si z naší nabídky 72 bytů a 2 domů.
+420 773 673 107 po–pá 9–18h

Děkujeme za Váš zájem. Chcete-li získat další informace nebo si sjednat schůzku, vyplňte prosím následující formulář.

Kolonky označené * jsou povinné.

Kategorie

Komerční

Stav objektu

Výběr lokality

StředočeskýJihočeskýPlzeňskýÚsteckýLibereckýKrálovéhradeckýPardubickýVysočinaJihomoravskýOlomouckýMoravskoslezskýZlínskýPrahaKarlovarskýMariánské Lázně

Kraj

Upřesnit lokalitu

Cena

Plocha

Něco navíc

Stavba

Plánujete větší investici do realit a činžovní domy na prodej Mariánské Lázně se zdají dobrou volbou? V Developerském centru budeme umět pomoci. Už proto, že nejsme pouze standardní realitní kanceláří. Vedle toho, že pronajímáme a prodáváme klasické nemovitosti, se věnujeme se i vlastním developerským projektům!

Jak vám můžeme být při vašem investičním plánování nápomocni? Skutečně výrazně. Umíme snadno a rychle vyřešit i velmi složité realitní problémy. Mariánské lázně a místní nemovitosti jsou naše specializace. Troufáme si říci, že zdejší trh známe nejlépe!

 

Co všechno se pojí s nákupem činžovního domu v Mariánských Lázních?

Nejdříve potřebujeme stanovit správnou strategii. K nákupu je nutno přistupovat obezřetně. Vždyť jde o investici v řádech desítek milionů korun. Jaké možnosti se nám nabízí?

  1. Tou první je nákup již hotového činžovního domu. Tady jsou již nájemníci a celkový obchodní model nějakým způsobem funguje. A samozřejmě, můžeme okamžitě očekávat příjmy.

  2. Jinou možností je nákup připraveného developerského projektu, který se pak následně realizuje na klíč. Majitel přichází do naprosto nového objektu s jehož využitím může už od první chvíle pracovat podle vlastních potřeb a zkušeností. U takového projektu je samozřejmě delší doba návratnosti a celá operace vyžaduje mnohem více trpělivosti.

  3. poslední alternativou, která se nám nabízí, je nákup činžovního domu v nepříliš dobrém stavu. Po následné rekonstrukci si vytvoříme řadu příležitostí k lepšímu zisku. Nicméně ze všech tří možností je tato nejriskantnější.

Stejně jako u všech investic i u investic v oblasti realit platí, že musíme rozumět tomu, do čeho vkládáme své peníze. A přesně v tento moment přichází vhodný čas na strategické partnerství se zkušeným realitním partnerem. Ten nám nejlépe poradí v každé fázi rozhodování. V Mariánských lázních se tímto partnerem rádi staneme my, profesionálové v Developerském centru.

 

Plánujete si pořídit činžovní dům? Neváhejte se obrátit na Developerské centrum, pomůžeme s vaším projektem!

Chcete, abychom Vás kontaktovali zpátky?

Zanechte nám svoje číslo a my Vám zavoláme zpět do pár minut.

Kolonky označené * jsou povinné.