Developerské projekty

Rezidence FERDINAND

Rezidence FERDINAND je unikátní novostavba v Mariánských Lázních. Jedná se o nově postavený nízkoenergetický (třída B) bytový dům, který se nachází v bezprostřední blízkosti Ferdinandovo pramene, překrásného centrálního parku na okraji lesa.
Nap...

 

Residence Elegance

Developerské Centrum Vám představuje nový developerský projekt „Residence Elegance“ v lázeňským centru města Mariánské Lázně, který Vám exkluzivně nabízí naše společnost.

 

Rezidence AVIMAR

Rezidence AVIMAR je novostavba bytového domu, který byl postaven v roce 2011. Bytový dům nabízí 11 nadstandardních bytových jednotek, sklepy. Vlastní pozemek, areál je hlídaný kamerovým systémem.

 

Residence Corfu

Developerské Centrum Vám představuje nový developerský projekt „Residence Corfu“ v lázeňským centru města Mariánské Lázně, který Vám exkluzivně nabízí naše společnost.

 

Bytový dům Tepelská

Bytový dům Tepelská nabízí nové byty na okraji Mariánských Lázní za velice dostupné a nízké ceny. V areálu je dostatek parkovacích stání.

 

Rezidence Sněžka

Projekt se skládá ze šesti-podlahové konstrukce s téměř kompletní rekonstrukcí interiéru, se skleněnými schody a átriem, které zajistí klientovi přímý pohled na každé patro.

 

Residence Dvořákova 4

Residence DVOŘÁKOVÁ 4 je dalším z řady kvalitních developerských projektů, které Vám přináší Developerské centrum Mariánské Lázně.

Residence DVOŘÁKOVÁ 4 je bytový komplex umístěný v samotném centru Mariánských Lázní v ulici Dvořáková. Komplex ...

 

Bytový komplex Třešňovka

Jako autorizovaný prodejce Vám nabízíme možnost koupě bytů a garáží v rámci bytového komplexu TŘEŠŇOVKA, který se nachází na adrese: Bezejmenná, Mariánské Lázně, v těsné blízkostí centra města Mariánské Lázně. Všechny bytové domy jsou zkolaudovány...

 

Residence Reitenberger

Luxusní byty v domě po náročné rekonstrukci vedle lázeňské kolonády v centru Mariánských Lázní.

 

Residence WESTMINSTER

Residence WESTMINSTER je jedním z nejkvalitnějších bytových domů s nabídkou bytů na prodej v Mariánských Lázních. V domě je výtah.

 

Residence Luxemburg

Residence Luxemburg je historický bytový dům po kompletní rekonstrukci na Anglické ulici v centru Mariánských Lázní. Objekt nabízí celkem dvanáct bytových jednotek.

 

Rezidence MÁNES

Rezidence MÁNES patří mezi nejdražší bytové domy v Mariánských Lázních. V nabídce jsou vysoce nadstandardní bytové jednotky s velice prostornými dispozicemi.