Developerské projekty

Rezidence FERDINAND

Rezidence FERDINAND. Unikátní novostavba v Mariánských Lázních. Zkolaudováno v prosinci 2016. Skvělá, tichá lokalita v centru města. Poslední volné byty!

 

Residence Corfu

Developerské Centrum Vám představuje nový developerský projekt „Residence Corfu“ v lázeňským centru města Mariánské Lázně, který Vám exkluzivně nabízí naše společnost.

 

Residence Orsten

Residence ORSTEN je jedinou novostavbou v centru Mariánských Lázní. V nabídce jsou vysoce kvalitní byty za dostupné ceny s překrásným výhledem na centrum města.

 

Bytový dům Tepelská

Bytový dům Tepelská nabízí nové byty na okraji Mariánských Lázní za velice dostupné a nízké ceny. V areálu je dostatek parkovacích stání.

 

Rezidence Sněžka

Projekt se skládá ze šesti-podlahové konstrukce s téměř kompletní rekonstrukcí interiéru, se skleněnými schody a átriem, které zajistí klientovi přímý pohled na každé patro.

 

Residence Elegance

 

Residence Dvořákova 4

Exkluzivně Vám nabízíme prodej a pronájem bytů v nejúspěšnějším developerském projektu roku 2015 v Mariánských Lázních.

 

Residence WESTMINSTER

Residence WESTMINSTER je jedním z nejkvalitnějších bytových domů s nabídkou bytů na prodej v Mariánských Lázních. V domě je výtah.

 

Rezidence AVIMAR

Rezidence AVIMAR je novostavba bytového domu, který byl postaven v roce 2011. Bytový dům nabízí 11 nadstandardních bytových jednotek, sklepy.

 

Residence Luxemburg

Residence Luxemburg je historický bytový dům po kompletní rekonstrukci na Anglické ulici v centru Mariánských Lázní. Objekt nabízí celkem dvanáct bytových jednotek.

 

Rezidence MÁNES

Rezidence MÁNES patří mezi nejdražší bytové domy v Mariánských Lázních. V nabídce jsou vysoce nadstandardní bytové jednotky s velice prostornými dispozicemi.

 

Bytový komplex Třešňovka