Rezidence Sněžka

Více informací

Kontaktujte nás

Developerské Centrum
Hlavní třída 51/36, Mariánské Lázně
T: +420 354 673 107
M: +420 773 673 107
E: info@czech-estate.cz

Položte nám dotaz

Rezidence Sněžka

Popis

V nejvyšším patře je samostatný byt rozdělen do dvou pater se střešní terasou a s výhledem na celé město. Fasády zachovávají původní štukové prvky ve svém dřívějším hávu, zatímco apartmány jsou navrženy tak, aby byla zachována jejich vrozená vznešenost, spojená s nablýskanou čistotou moderní architektury.
Při vylepšení tohoto majestátního domu jsme pamatovali na zlatou éru Mariánských Lázní a vynaložili co největší úsilí, aby se zachovalo její výsostní postavení, jako dominanta nad kolonádou. Pro tento účel zůstává nová podoba nejen v barokní fasádě, ale také se tento vnějšek promítá do interiéru, který by měl napodobit dojem elegance, a to pomocí moderního architektonického řešení. Pro tento efekt jsme vybrali důmyslný design nového osvětleného skleněného átria, které osvětluje všechny podlaží. Tato průhlednost, podporovaná jak skleněným schodištěm tak i výtahem, zkrášlí nejen vnitřní strukturu domu, ale uvolní obrovské množství místa mezi přilehlými byty. Byty těží z velkých luxusní oken, umístěných na všech stranách domu a díky nim jsou osvětleny slunečním jasem povzbuzující jejich svěží moderní nádech. Tam kde bylo možné, jsem zachovali původní vysoké barokní stropy s původními štukovanými prvky.
Luxusní jas a eleganci všech interiérů pečlivě naplánoval náš mezinárodní tým architektů, který pracuje pod vedením světově proslulé Evy Jiřičné (legenda české architektury s bezpočet ocenění jak v České republice a Velké Británie), jenž dělá ze "Sněžky" výjimečnou strukturu, která bude dále suverénní dominantou nad celými Mariánskými Lázněmi.

Datum dokončení 0000-00-00

Evidenční číslo00630